Українці відзначать День Свободи попри заборону суду

Про це заявив голова Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергій Мельниченко.

Заборона відзначити закріплене Законом свято сприятиме виходу на Майдан значно більшої кількості людей, вважає правозахисник. Якщо до цього на Майдані очікувалися перш за все ветерани Помаранчевої революції, підприємці і патріотичні організації, то тепер прийдуть афганці, офіцери, чорнобильці, пенсіонери, вчителі… Усі прийдуть.

Непрофесіоналізм «блакитної» команди вилазить звідусюди. Вони завалили економіку, закрили тисячі підприємств, знищили освіту… Вони навіть заборонити мирне зібрання громадян не можуть толком. На нараді в КМДА повідомили, що в цей день монтуватимуть 50-тонну «Йолку», а в суд подали поспіхом зліплені повідомлення від нікому не відомих організацій про проведення інших заходів. Наприклад, з якогось глухого села Миколаївської області аж 500 людей зібралося робити хресний хід по Києву!!! Усім селом! Чи в тому селі взагалі стільки людей живе? І чи там вже немає де з хрестом пройтися? Миколаїв ближче…

Влада може заборонити організації проводити мітинг, але не може заборонити окремому громадянину прийти на центральну площу міста прогулятися ввечері. Звичайно, ми подамо апеляційну скаргу – але добре, якщо її розглянуть до нового року… Проте ми за будь-яких умов вийдемо 22.ХІ на Майдан відзначити День Свободи і річницю Помаранчевої революції.

Ми не будемо порушувати рішення суду і проводити мітинг. Хоча впевнені, що це зроблять ті, хто вже гримів своїми кіловатами два місяці біля Бесарабської площі. Тоді теж була заборона суду – але табір «Анти-тимошенківців» міліція не розганяла, а навпаки – допомагала виставляти.

Ми просто прийдемо на Майдан Незалежності 22 листопада о 18.00 як прості громадяни прогулятися на свіжому повітрі. Якщо хтось з власної ініціативи візьме з собою прапор – це не вважається правопорушенням. Якщо раптом підніме його саме о 18.00 – має на це повне право. Якщо випадково те ж саме зробить ще хтось поблизу – це просто збіг обставин. Буває…

І ми закликаємо усіх громадян мирно, без порушення громадського порядку прийти поодинці в День Свободи на Майдан і відзначити його разом з друзями. А друзів там буде багато.

Про заборону суду читайте тут: https://maydan2011.wordpress.com/2011/11/19/zaborona/

Advertisements

One comment

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s