Коаліція учасників Помаранчевої революції запрошує Президента Литви святкувати День Свободи разом

Прес-служба ВГО “Коаліція учасників Помаранчевої революції”, яка організовує відзначення Дня Свободи на Майдані Незалежності 22 листопада 2011 року, надіслала запрошення Президенту Литви п.Далі Грибаускайте взяти участь в урочистих заходах, присвячених річниці Помаранчевої революції.

Всеукраїнська громадська організація

КОАЛІЦІЯ УЧАСНИКІВ ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ

Київ, тел. 229-74-74; (050) 513-38-18, (093) 334-96-34; e-mail: press.kupr@gmail.com

Президенту

Литовської республіки

п. Д. Грибаускайте.

ЗАПРОШЕННЯ

Вельмишановна пані Даля Грибаускайте!

Сьогодні Україна перебуває на складному шляху й уся Європа спостерігає за її діями й за тим, чи зможе Україна забезпечити прозоре підприємництво й відсутність корупції. Ми високо оцінюємо значні успіхи Литовської республіки на шляху демократії і свободи. Ми вдячні за дружнє ставлення і готовність допомогти українцям з боку Литовського народу і Уряду.

Ми з вдячністю пам’ятаємо Ваші слова про те, що литовці “…готові вам допомогти на вашому шляху до Євросоюзу в економічній і політичної сферах, якщо ви захочете такої допомоги… Цю допомогу ми готові виявити на рівні Уряду, Президента й на людському рівні”.

У день Вашого візиту до України наш народ відзначає сьому річницю Дня Свободи (Помаранчевої революції) і першу річницю Податкового Майдану – подій, які засвідчили впевнене прагнення Українського народу до свободи і демократії, до європейських цінностей.

Щороку 22 листопада організатором мирного зібрання громадян виступає ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» (КУПР) – громадське об’єднання людей, які вистояли своє право на свободу холодною зимою 2004 року.

Запрошую Вас взяти участь в урочистих заходах з приводу річниці Дня Свободи 22 листопада з 18.00 до 22.00 годин на Майдані Незалежності.

Голова Правління

ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції»      Сергій Мельниченко

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s