Коаліція учасників Помаранчевої революції готова гарантувати безпеку Президенту Литовської Республіки пані Далі Грибаускайте

Коаліція учасників Помаранчевої революції готова гарантувати безпеку Президенту Литовської Республіки пані Далі Грибаускайте, якщо вона виявить бажання привітати громадян України, котрі відзначатимуть День Свободи на Майдані Незалежності – заявив Голова правління ВГО «КУПР» Сергій Мельниченко.

Учора Правління ВГО «КУПР» надіслало на адресу Президента Литовської Республіки офіційного листа з запрошенням взяти участь в урочистих заходах з приводу Дня Свободи на Майдані Незалежності. Сьогодні до прес-служби ВГО «КУПР» надійшло повідомлення про вручення листа Президенту Литовської Республіки пані Далі Грибаускайте.

Нагадаємо, Державна служба охорони України наполягає на забороні відзначення Дня Свободи у зв’язку з неможливістю забезпечити належний рівень охорони високого гостя під час проведення масових заходів. Як стало відомо, близько трьох сотень громадян України також звернулися до Адміністрації Президента Литовської Республіки з проханнями або перенести візит до Укаїни на інший день, або пояснити Президенту України неприпустимість утисків демократії і волевиявлення народу на підставі візиту іноземної делегаці.

Нагадаємо також, під час Помаранчевої революції 2004 року керівництво України також намагалося перешкодити проведенню заходів, посилаючись на візит прем’єр-міністра держави Ізраїль, проте жодної небезпеки для гостя мирне зібрання не склало.

Джерело: http://kupr.org.ua/index.php?id=151

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s