Суд над організатором відзначення Дня Свободи ні до чого не прийшов і вирішив поміркувати до завтра

Суд над Головою правління ВГО «Коаліція учасників Помаранчевої революції» Сергієм Мельниченком закінчив засідання, але рішення не прийняв. Суддя повідомив, що порадиться з кимось і винесе його завтра. Варто зазначити, що суддя Окружного адміністративного суду м.Києва при винесенні постанови про заборону мирного зібрання на День Свободи також з кимось ходив радитися.

Розпочалося судове засідання не з зачитування прав, як цього вимагає Процесуальний кодекс, і навіть не з розгляду обставин справи – а відразу з того, яке покарання можна присудити. На вимогу Мельниченка вести засідання відповідно до норм закону суддя заявив, що тут все ясно. Хоча неясного було багато. Практично все. Свідки, одного з яких люди бачили у компанії офіцерів міліції в таборі Калашникова, а другого не бачили на Майдані взагалі, плуталися в поясненнях, і зрештою суддя порадив їм написати письмові свідчення, що вони й стали робити під диктовку представника райвідділу міліції. На фото, яке міліція представила в якості доказу протиправних дій Сергія Мельниченка, взагалі була зображена інша людина, а його самого відшукати не вдалося.

Суддя явно наперед мав намір визнати Мельниченка винним, ще до розгляду справи. Переглядаючи матеріали, він обурювався тим, що Сергій Мельниченко мав уже кільканадцять затримань за організацію опозиційних мирних зібрань. Коли ж активіст зауважив, що всі вони закінчилися виправдальними рішеннями або стягнення були скасовані в Апеляційному суді, суддя дещо розхвилювався і промовив: «Ну, там в Апеляційному уважніше розглядають, прискіпливо, тож доведеться і мені послухати свідків та ретельніше вивчити матеріали. Приходьте завтра».

Завтра о 14.00 рішення має бути винесене. Адреса суду – вул.Білоруська, 13

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s