Привітання з зали суду

Сергій Мельниченко, якого в цей момент судять за те, що вільні люди вільно вийшли відзначити День Свободи, вийшли не за гроші і не по наказу, передав прямо з зали суду привітання учасникам зборів.

Про це повідомила прес-служба ВГО “Коаліція учасників Помаранчевої революції”.

Дорогі друзі!

Коаліція учасників Помаранчевої революції щиро дякує всім учасникам Дня Свободи, які зберегли вірність ідеалам, за які виходили на Майдан, оптимізм і бажання збудувати гідну Україну.

Дехто каже: Майдан зрадили, він привів до розчарування і поразки. Але насправді зрадили, привели до розчарування і поразки окремі політики. Ми залишилися переможцями. Ми вийшли з нього іншими людьми – з вільним поглядом і розправленими крилами. Все, що було до і після – менш значиме, аніж саме явище Майдану.

Нас було менше, ніж тоді – у 2004-му. Було близько трьох тисяч. Але це люди, які можуть покластися один на одного. Люди, які знають, чого хочуть у цьому житті і якою має бути країна, в якій вони – господарі. Знають, якою є українська мрія – успішна країна вільних людей. Порядок і достаток в кожній оселі, в кожному місті і в Україні загалом.

Дехто любить покричати про революцію, запитують: а чому ви не пішли на штурм влади, на штурм Адміністрації Президента, на штурм Верховної Ради? Це люди, які самі неспроможні навіть прийти на мирний мітинг. Їх не було з нами.

Майдан – це цінність в собі. Він зробив нас внутрішньо вільними. І навіть тим, що дехто вважає поразкою, він дав нам перемогу над інфантильністю, над вірою в доброго царя і очікуванням «лідера нації». Тоді, у 2004-му, більшість з нас ще вірила: ось прийде мудрий і сильний лідер нації і поведе нас у світле майбуття. Я вдячний тим, хто зрадив Майдан, за те, що вони дали нам жорсткий урок – ніхто нічого не зробить для народу, допоки народ сам не схоче бути вільним і заможним.

Ми вже не підемо за тими, хто намагається виглядати вершниками на білому коні і роздає гарні обіцянки. Ми можемо вірити тільки в себе і сподіватися тільки на себе. Ми вже розуміємо багато речей, яких не розуміють нинішні політики. Запитують: а як це донести до них? А не треба доносити. Слід прийти самим і зробити так, як потрібно. Бо ми не віримо тим політикам, які роздають солодкі обіцянки. Ми їм не віримо нікому.

Революція ще буде. Але не кривава бійка за владні будівлі, які самі по собі нічого не варті. Це буде, перш за все, революція в собі самих. Ми з вами вже знаємо, що покластися можемо лише на себе. Озирніться навколо себе. Хіба не побачите людей, яким можна довірити країну? Вони є, і вони готові взяти на себе відповідальність за майбутннє усіх. Нам треба їх знайти і привести до владних кабінетів. Цього ніхто не зробить за нас.

Сьогодні наша революція у тому, щоб пояснити це сусідові, родичам, співробітникам. Всі партії, які вибудовувалися «згори», неминуче наповнювалися пристосуванцями. І тому їм не було діла до людей. Ми зберемо команду «знизу», ви зробите це самі. Нинішня влада не наважиться скасувати вибори – і ми просто виберемо гідних керманичів не з числа так званих «політиків», а з числа тих, кого знаємо і кому довіряємо.

Ну, а якщо наважаться узурпувати владу – тоді ми зможемо показати їм і владу народу і силу народу. Адже ця нікчемна команда своєю безпорадністю згуртувала Україну, об’єднала схід і захід, армію і студентів, пенсіонерів і підприємців. А разом нас багато!

Слава кожному з вас! Єднаймося! Слава народу України!!!

Прес-служба ВГО «Коаліція учасників Помаранчевої революції»
тел. +38 (050) 513-38-18; +38 (093) 334-96-34
Джерело: http://kupr.org.ua/index.php?id=158
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s