Свободу України оцінили в 340 гривень

Шевченківський суд Києва визнав Сергія Мельниченка винним в організації святкування Дня Свободи (річниці Помаранчевої революції) і наклав на нього штраф у 340 гривень.

Голова ВГО «Коаліція учасників Помаранчевої революції» Сергій Мельниченко має сплатити 340 гривень за святкування Дня Свободи. Таку постанову іменем України виніс Шевченківський районний суд Києва на підставі матеріалів, наданих органами міліції. Сам Мельниченко стверджує, що постанову було винесено з численними порушеннями чинного законодавства. Зокрема, до справи залучено матеріали, які не були зазначені у протоколі. Вони з’явилися лише на третій день після його складення. Свідки обвинувачення, яких запросила міліція, повідомили лише про те, що бачили Мельниченка серед учасників зібрання.

Обтяжуючими обставинами скоєння «правопорушення» суд визнав «системний характер правопорушень», які полягали у проведенні мирних зібрань громадян у відповідності до норм чинного законодавтсва і Конституції України. За всіма справами, порушеними проти Мельниченка за проведення мітингів, винесено виправдальні постанови районними судами або апеляційним судом м.Києва. Проте суд відмовився врахувати факт виправдальних рішень.

Сергій Мельниченко заявляє, що буде оскаржувати в Апеляційному суді неправосудну постанову Шевченківського районного суду.

Отже, відзначення державного свята України, з яким український народ офіційно привітав Президент, відтепер стало порушенням громадського порядку.

Джерело: http://kupr.org.ua/index.php?id=162

Фотокопія Постанови «Іменем України»

Advertisements

One comment

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s