Боротьба влади проти власного народу заплямована першою кров’ю

Відсьогодні діалог владної верхівки з народом називається словом «війна». У Донецьку, який вважався оплотом регіоналів, цинічно і жорстоко на очах у людей працівниками міліції вбито шахтаря-інваліда Геннадія Івановича Конопльова.

Про це повідомила прес-служба ВГО «Коаліція учасників Помаранчевої революції».

Під час мирного зібрання, гарантованого ст.39 Конституції України, вимагаючи приведення рішень Уряду у відповідність до вимог Конституції України, виснажені безрезультатною судовою тяганиною донецькі інваліди-чорнобильці проводили голодування на знак протесту. Справедливі вимоги ліквідаторів підтримали десятки громадських організацій з усієї України. Геннадій Конопльов, який, за словами товаришів, був надзвичайно справедливою, чесною і порядною людиною, приїхав підтримати чорнобильців, хоч сам і не був ліквідатором аварії на ЧАЕС.

За потурання правлячої верхівки України керівництво Донецької області вчинило кривавий злочин – працівниками міліції та інших спецслужб намет протестуючих було у буквальному сенсі затоптано разом з людиною-інвалідом. В результаті нападу один з дітей війни – шахтар Конопльов Геннадій Іванович – загинув. «Ці штурмовики пробігли по тілам людей і затоптали шахтаря, який був головою ветеранської організації учасників і дітей війни у місті Родинське», – повідомили учасники мирного зібрання. Операцією керували заступник начальника ГУ МВС України в Донецькій області Роман Романов і начальник ГУ МВС в м.Донецьку Юрій Седнєв.

Зберігся відеозапис, на якому Геннадій Конопльов повідомляє про замах на вбивство шляхом отруєння чадним газом 30 ліквідаторів, що мешкали в наметі, чоловіком, який виявився працівником Донецької ОДА. (http://www.youtube.com/watch?v=5KzUYPKGEZ8)

Півроку тому п’яний працівник міліції, перебуваючи за кермом автомобіля, вбив невістку загиблого сьогодні Г.Конопльова. Розслідування не проводиться. Цей «правоохоронець» знаходиться нібито в розшуку.

У боротьбі проти власного народу за можливість безкарно і безмежно розкрадати народне добро ця так звана «влада» неодноразово била, калічила громадських активістів, громила намети, порушувала сфабриковані карні справи, безпідставно утримувала під вартою. Навіть убивала – але таємно. Сьогодні її цинізм сягнув відвертого, неприхованого вбивства. Скориставшись тим, що увага суспільства і засобів масової інформації була прикута до відзначення під стінами СІЗО на Лук’янівці дня народження найвідомішого політв’язня – Юлії Тимошенко, – влада віддала команду на розгром наметового містечка голодуючих ліквідаторів. В результаті убито ветерана шахтарської праці.

Відповідальність за скоєння злочину, що спричинив загибель людини, ми покладаємо на Президента України Януковича В.Ф., Прем’єр-міністра України Азарова М.Я., голову Донецької ОДА Шишацького А.В., начальника Донецького обласного управління міліції Дубовика В.Б., заступника начальника ГУ МВС України в Донецькій області Р. Романова і начальника Донецького міського управління міліції Ю. Седнєва.

Вимагаємо створення комісії Верховної Ради з розслідування дій працівників МВС і МНС, що призвели до загибелі людини, і порушення кримінальної справи за фактом зумисного вбивства громадянина України Конопльова Геннадія Івановича. Відповідно до норм Кримінально-процесуального кодексу України, публічне повідомлення про скоєння злочину в засобах масової інформації є підставою для порушення кримінальної справи.

Ми закликаємо всіх патріотів України 29 листопада о 10.00 взяти участь у протестній акції в Донецьку та акціях солідарності у кожному регіоні України. Сьогодні страшне горе прийшло в одну сім`ю, завтра може прийти в вашу. Влада, що вбиває людей, не заслуговує на існування!

У Києві громадські організації, політичні партії, свідомі громадяни 29 листопада о 10.00 проведуть акцію протесту перед Кабінетом Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2).

ВГО «Коаліція учасників Помаранчевої революції» закликає всіх громадян України прийти й висловити свій протест проти злочинного угрупування, яке узурпувало владу і використовує її для війни з власним народом.

Сьогодні не стало Сходу і Заходу, Півдня і Півночі, Центру і Регіонів. Сьогодні зникла межа між шахтарями і студентами, афганцями і вчителями. Сьогодні разом мають повстати селяни і науковці. Сьогодні ми – народ України. І ми приймаємо виклик осоружної хунти.

Разом нас багато – нас не подолати!!!

Джерело: http://kupr.org.ua/index.php?id=165

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s