З 1 грудня в Україні розпочинається визвольна війна

Коаліція учаснкиів Помаранчевої революції заявляє, що з 1 грудня розпочинається безстрокова кампанія за звільнення України і поновлення Незалежності. Вона триватиме доти, доки не буде очищено владні інституції від узурпаторів, які заволоділи владою в Україні задля власного особистого збагачення, і створено Народну владу, котра захистить кожну людину.

День 1 грудня був призначений Рішенням Загальних Зборів, що відбулися в ході відзначення Дня Свободи і 7-ї річниці Помаранчевої революції.

Цей день є знаменним і символічним для України і демократії, адже саме 1 грудня 1991 року, 20 років тому, вищий орган влади – Всенародний Референдум – волею народу України, який є носієм і єдиним джерелом влади, законодавчо затвердив Незалежність України як суверенної соборної держави.

Ми не утримали даровану Долею Незалежність. Ми забули, що влада – це ми, і стали називати «владою» найнятих нами виконавців. Ми просили у них милості і вимагали порядку, а вони сміялися з нас і робили своє. Нарешті вони убили одного з нас. Вони оголосили нам війну. Настав час сказати їм «досить!»

Настав час сказати «досить» собі. Досить вклонятися власним слугам, досить бунтувати і протестувати проти їхньої рознузданості. Влада – це ми. І слід взяти її до рук. А слуг поміняти – на більш слухняних і сумлінних. Досить мітингів і протестів – де ви бачили, щоб господар протестував і мітингував проти власних слуг? Ми лише поставимо їх на місце.

Це не буде революція – адже влада і так належить нам. Це не буде війна – зі слугами не воюють, їм дають різок на стайні. Це буде визволення України від криміналу, від непотрібу.

Ми довго терпіли, довго не могли об’єднатися і припинити чвари. І були безсилими проти зграйки нікчем. Але прийшов той день, коли все стало на свої місця. Ми знаємо, що робити і як робити, щоб повернути Україну народу. І ми зробимо все для цього.

Виконавча влада стала в опозицію до власного народу. Відтепер вона перестала бути владою. Вони проти народу – народ проти них.

З 1 грудня починається кампанія з визволення України.

Перші Народні Збори – Київ, Майдан Незалежності, 1 грудня, 17.00

Джерело: http://kupr.org.ua/index.php?id=166

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s