День утвердження Незалежності

Сьогодні, 1 грудня о 17.00 в Києві на Майдані Незалежності відбудеться Віче з приводу 20-річчя Всеукраїнського референдуму про утвердження Незалежності України.

Про це повідомила прес-служба ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції»

Громадяни нашої держави поставлять питання про відповідність ситуації в сучасній Україні нормам Конституції і волі народу.

ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» поширила Заяву, в якій зокрема йдеться: «Ми всі бачимо, що далі терпіти таке неможливо. Ми усі хочемо того самого покращення життя вже сьогодні, якого так і не дочекалися від цього президента. Ми знаємо, що ані коаліція, ані опозиція про нас не подбають, допоки ми самі за себе не подбаємо. Ми звертаємося до всіх громадян України: прийшов час діяти!»

ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» оголошує початок Всеукраїнської кампанії «Влада – народу» і закликає всіх зібратися на Майдані для винесення вердикту діям державної влади та оголошення програми дій щодо відновлення народовладдя.

Дрес-код акції прямої дії: вила, коси, інші символи народної боротьби за свої права, свободу і незалежність.

http://kupr.org.ua/index.php?id=174

Advertisements

One comment

  1. Виктория

    Люди добрі, я – тільки за!, але я живу у Харкові, і якщо й наважусь приїхати, тобто кинути дітей, сім’ю – якщо дійсно будудуть грандіозні збори і народ реально повстане. А для початку мають вийти хоча б кияни, бо саме вони можуть розпочати революцію. Але вони чомусь відсиджуються (більшостю своєю).

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s