Сергій Мельниченко: репортаж з автозаку

Акція з роздачі біло-блакитних презервативів на Майдані Незалежності, присвячена другим роковинам перебування при владі лідера Партії Регіонів Віктора Януковича пройшла в обстановці, наближеній до бойової.

Оперативні повідомлення прес-служби ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції” з місця подій:

10.51: За годину до початку акції з доброчинної роздачі біло-блакитних презервативів працівники кримінального розшуку розпочали безпрецедентну акцію-облаву на активістів КУПРу і Чорного Комітету.
Ярославу захопили прямо в Макдональдсі четверо кремезних чоловіків у цивільному і, показавши посвідчення кримінального розшуку, відібрали пакет з 250 коробками презервативів.
Дівчину намагалися затримати, але відвідувачі Макдональдсу здійняли гвалт, і опера відступилися.
Облави навколо Головпоштамту продовжуються….

11.13: Площу біля Головпоштамту заполонили сотні працівників міліції в цивільному. Вони зупиняють перехожих з великими пакунками і перевіряють, чи немає там біло-блакитних презервативів.
Активістів КУПРу і Чорного Комітету не підпускають до призначеного місця роздачі.
Понад сотню журналістів чекають початку акції….

11.43: Голова КУПРу Сергій Мельниченко повідомив з Майдану телефоном:
“Міліція люто виловлює не тільки тих, хто видається операм потенційним учасником акції з роздачі біло-блакитних презервативів, а й громадян, яким вдалося стати володарем колекційного виробу. Перевіряють сумки, пакети, зупиняють автомобілі і обшукують багажники. Ярославу, яку не змогли затримати в Макдональдсі, підкараулили на виході і все ж схопили та відправили до райвідділу”….

12.07 Голову КУПРу Сергія Мельниченка схопили на Майдані і везуть до міліції.

Сергій повідомив телефоном підсумки акції: “До роздачі було призначено півтори тисячі коробочок презервативів. Половину відібрали опера на підході до поштамту. Близько половини вдалося роздати. Затримали Ярославу Пугачову, Олега Покляцького, голову “ЧорКом” Богдана Тицького. Семеро активістів КУПРу, які несли коробки з презервативами, не дійшли до місця проведення акції. Можливо, їх затримали на підході – зараз їхня доля невідома, телефони не відповідають. Я хотів прибрати залишки коробок після акції, щоб не залишати сміття в центрі Києва – в цей момент схопили і мене.

Автоінспекція перекрила під`їзди до поштамту, жодної машини не пропускали, підозрілі зупиняли і обшукували.

Міліція люто виловлює не тільки тих, хто видається операм потенційним учасником акції з роздачі біло-блакитних презервативів, а й громадян, яким вдалося стати володарем колекційного виробу. Перевіряють сумки, пакети, зупиняють автомобілі і обшукують багажники.”

Затриманих відвезли до райвідділу міліції на вул.Прорізній, 12.

За матеріалами http://kupr.org.ua/index.php

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s